Jak profesjonaliści mogą usunąć pleśń z wnętrza Twojego samochodu

W wilgotnych miesiącach zimowych pleśń może być prawdziwym problemem. Podkrada się do Ciebie, zaczynając od najmniejszej wilgotnej plamki i rozprzestrzeniając się na resztę samochodu w mgnieniu oka. Oprócz paskudnego, brudnego nalotu na siedzeniach, szybach i drzwiach, pojawia się nieprzyjemny zapach, którego nie da się rozproszyć.

czyszczenie

Sposób, w jaki rozwija się pleśń, może być dość niepokojący. Namnaża się w każdej wilgotnej, ciepłej i ciemnej przestrzeni. Jeśli więc zdarzy się, że złapie cię lekka mżawka, a potem schronisz się w samochodzie, jesteś skończony. Może nawet nie poczujesz, że jesteś mokry, ale ta odrobina wilgoci wystarczy, by wywołać pleśń. Prawdopodobnie wrócisz do domu lub dotrzesz do biura i zamkniesz samochód, nagrzewając wnętrze i dając pleśni pożywienie do rozwoju.

A może w innym scenariuszu zostawisz częściowo otwarte okno, aby przewietrzyć samochód. Trochę deszczu może przesiąknąć do samochodu i voila, masz pleśniową epidemię na rękach, a raczej na kołach. Niestety nawet umycie samochodu i zamknięcie go przed całkowitym wyschnięciem może spowodować pleśń. A jeśli jeździsz kabrioletem, nieużywany kaptur może zebrać sporo pleśni, ponieważ leży cały złożony.

Car Care Australia wykonuje doskonałą pracę przy myciu i detailingu samochodów, aby pozbyć się pleśni. Zaczynamy od detailingu wnętrza, gdzie szorujemy, wycieramy i odkurzamy każdy centymetr samochodu. Dostaniemy się między siedzenia, pod poduszki, do wnętrza schowka i wszędzie tam, gdzie może ukryć się brud i pleśń. Wyczyścimy również dywany, pasy bezpieczeństwa, pokrowce na siedzenia, maty i wszystkie inne wewnętrzne elementy tapicerki.

Kiedy już usuniemy każdy ślad pleśni, zaatakujemy ten wilgotny, pleśniowy zapach za pomocą naszego opatentowanego oczyszczacza. Działa on w unikalny sposób i z powodzeniem przetestowaliśmy go na pleśni, wymiocinach, moczu, psich zapachach, dymie papierosowym i stęchliznie. W porównaniu z tym wszystkim, pleśń to pestka.

Nasz oczyszczacz zalewa samochód ozonem, pozbywając się zapachów, a także dusząc i usuwając wszelkie bakterie i alergeny, które mogą zalegać w Twoim samochodzie. Kiedy skończymy, całkowicie osuszymy Twój samochód, aby upewnić się, że nie jest on przypadkowo siedliskiem nowej rundy pleśni.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemu z pleśnią, nie musisz kiwnąć palcem. No cóż, może nawet trzeba będzie podnieść jeden palec, tylko po to, aby wybrać nasz numer. Zadzwoń na naszą infolinię, a my przyjedziemy prosto do Ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w biurze.

Mateusz Dębski

Redakcja jarwik.pl

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Doradzamy, jak odpowiednio dbać o lakier, karoserię oraz jak dobierać odpowiednie kosmetyki do auta.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.