Zaskocz swojego partnera mobilną myjnią samochodową

Niezależnie od tego, czy Twój partner mieszka z Tobą, czy ma swoje własne mieszkanie, jest wiele momentów, które uzasadniają wielkie gesty. Może robisz im prezent z okazji ich urodzin lub nadrabiasz czas, o którym zapomniałeś (ich urodziny). Być może mieli ciężki dzień i potrzebują trochę dopingu, albo przekupujesz ich i przygotowujesz się (na coś, co chcesz w zamian). To może być Walentynki, a może robisz coś miłego tylko dlatego, że.

Nudna opcja to gorąca randka wieczorem, albo kwiaty i czekolada, a może nawet jakaś wymyślna whisky. Ale możesz zdobyć tyle samo punktów dzięki czemuś niekonwencjonalnemu i niespodziewanemu, jak profesjonalne czyszczenie samochodu. Oferujemy mobilne usługi detailingowe na terenie całej Australii i w niektórych częściach Nowej Zelandii, więc nie musisz nawet przyprowadzać do nas samochodu. Pojedziemy do Ciebie i będziemy mieć samochód nieskazitelnie czysty, zanim Twój partner zdąży wstać z łóżka. Dodatkowo, nie będziesz musiał płacić rachunków za media - przywieziemy własny prąd i wodę.

bmw

Powiedz to z czystymi kołami

Mamy wiele różnych pakietów, od pełnego czyszczenia wnętrza i nadwozia po specjalistyczne usługi, takie jak usuwanie zamglonych reflektorów i nieprzyjemnych zapachów. Nasz Purifier to najwyższej jakości dezodorant, który czyści i dezynfekuje za pomocą ozonu, dzięki czemu usuwa śmierdzące cząsteczki, a także bakterie, zarazki, alergeny i inne zanieczyszczenia organiczne. Zlikwidujemy nawet zapachy zwierząt domowych, zapachy dziecięce czy niuanse nikotynowe. Pozostawimy samochód pachnący jak nowy.

Nie zajmujemy się myciem silników, ale możemy wykonać mycie powierzchni i podwozia. Możemy również polerować, polerować i zakończyć z warstwą lub ochrony lakieru, który jest dobry na kilka tygodni, a może nawet kilka miesięcy, w zależności od regularnych tras i nawyków jazdy. Ceny zaczynają się tak niskie, jak 60 dolarów, więc jesteśmy pewni, że mamy pakiet, który działa dla Ciebie. Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz naprawdę ich wow, inwestować w naszym pre-sprzedaży-czyścić. To pchnąć samochód cena wywoławcza o kilkaset dolarów, i można kupić im zupełnie nowy. To na pewno zdobędzie mega punkty.

Mateusz Dębski

Redakcja jarwik.pl

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Doradzamy, jak odpowiednio dbać o lakier, karoserię oraz jak dobierać odpowiednie kosmetyki do auta.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.